Główna » 2015 » Maj » 05

Niewiele komu z nas nadciąga do głowy myśl o tym, że dla kogoś schody mogą być zaporą nie do pokonania. Oraz byłyby, gdyby nie dźwig schodowa. Taka winda pozwala osobom, które mają kłopot spośród pokonaniem schodów z powodu własnej niepełnosprawności, dostanie się na poziom, do którego ów schody prowadzą. Niestety koniec się przejść po zwierzchnim lepszym mieście (i nie ma tu znaczenia, bądź mówimy o małej okolicy czy o Warszawie), iżby dostrzec dramatyczny brak urodzeń ułatwiających osobom niepełnosprawnym w przestrzeni publicznej. Na szczęście owo zmienia się w znaczących punktach, chociaż głównie a właśnie ich budowy lub naprawa. Dlatego też winda schodowa pomału staje się standardem w galeriach handlowych, które znajdują stosunkowo nowymi budynkami, jakkolwiek też na najważniejszych dworcach kolejowych. Rozwiązanie to pojawia się również w przychodniach zdrowia i szpitalach, c

Wyświetleń: 1085 | Dodał: pozycjoner1 | Data: 05.05.2015 | Komentarze (0)

Rodzinie Będkowskich spośród Siemianowic Śląskich skradziono schodołaz. Przy wsparciu tego wyposażenia 25-letni Kamil Będkowski potrafił opuszczać swej, znajdujące się na drugim piętrze kamienicy, kwatera. Policja apeluje o barki w odzyskaniu narzędzia poruszania się.

Złodziejstwo miała położenie w nocy spośród 21 na 22 lutego z klatki schodowej niedaleko ul. Buczka. Skradziony instrument schodołaz T 09 w kolorystyce niebieskim stało jedynym wybiegiem na przesiedlenie się po schodach Kamilowi, kto porusza się na wózku.

- Schodołaz umożliwiał opróżnianie mieszkania, natomiast kilkadziesiąt schodów nie stało przeszkodą nie do pokonania. Niestety, przy użyciu bezmyślną złodziejstwo, jakiej przyzwolił się współsprawca tego wyposażenia, osoba poruszająca się na wózku zost ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 575 | Dodał: pozycjoner1 | Data: 05.05.2015

towary firmy Acorn Stairlifts, jaka jest światowym czempionem w produkowaniu samobieżnych wind krzesełkowych. Krzesła dźwigowe korporacji Acorn Stairlifts spełniają spośród powodzeniem swą rolę w ponad setka tysiącach mieszkań na całym świecie.

Traktowane krzesełko schodowe AcornJako skrupulatną nowość na naszym sektorze chcielibyśmy Państwu zaproponować traktowane krzesła schodowe.
Urządzenia ów zostały uformowane w epokach 2004-2006, natomiast obecnie były zdemontowane natomiast po przeglądzie generalnym i wymianie zużytych podzespołów drugi raz nadają się do składania.

winda przy schodach - platforma
Każdy element używanych pomieszczeń schodowych pozostał dokładnie pewny przez inżynierów firmy Acorn - z tej przyczyny wiemy, iż są one w pełni łaskawe i pewne. Siedzisko stało ... Czytaj więcej »

Wyświetleń: 310 | Dodał: pozycjoner1 | Data: 05.05.2015