Główna » 2015 » Maj » 5 » Poszukiwania schodołaza
9:33 AM
Poszukiwania schodołaza

Rodzinie Będkowskich spośród Siemianowic Śląskich skradziono schodołaz. Przy wsparciu tego wyposażenia 25-letni Kamil Będkowski potrafił opuszczać swej, znajdujące się na drugim piętrze kamienicy, kwatera. Policja apeluje o barki w odzyskaniu narzędzia poruszania się.

Złodziejstwo miała położenie w nocy spośród 21 na 22 lutego z klatki schodowej niedaleko ul. Buczka. Skradziony instrument schodołaz T 09 w kolorystyce niebieskim stało jedynym wybiegiem na przesiedlenie się po schodach Kamilowi, kto porusza się na wózku.

- Schodołaz umożliwiał opróżnianie mieszkania, natomiast kilkadziesiąt schodów nie stało przeszkodą nie do pokonania. Niestety, przy użyciu bezmyślną złodziejstwo, jakiej przyzwolił się współsprawca tego wyposażenia, osoba poruszająca się na wózku zostanie praktycznie uwięziona w budynku - trawimy w oficjalnym komunikacje siemianowickiej policji.

Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy i odzyskania skradzionego wyposażenia. Wszyscy, jacy mogliby takowej pomocy użyczyć proszeni są o dotyk z Komendą Miejską Policji w Siemianowicach Śląskich poniżej numerem komórkowy 32 3596 255, 32 3596 201 lub spośród najbliższą dramą policji poniżej numerem 997.

Wyświetleń: 532 | Dodał: pozycjoner1 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0