Główna » Artykuły » Moje artykuły

Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Gdzie stosuje się małe, elektryczne platformy dla niepełnosprawnych

Każdy inwestor chcący wybudować blok czy biurowiec, zobowiązany jest do prowadzenia prac zgodnie z obowiązującymi przepisami. Regulacje te zawierają szeregi zapisów, których jednym z wielu zadań jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania budynku już po zakończeniu prac budowlanych. Regulacje prawa budowlanego wymuszają też na inwestorach wprowadzanie wielu różnych usprawnień dla osób niepełnosprawnych, głównie tych poruszających się na wózkach.

Między innymi dlatego wejście do budynku powinno być tak zaprojektowane i wybudowane, aby umożliwiało korzystanie z niego osobom niepełnosprawnym. Niwelowanie progów i krawężników, czy też budowanie podjazdów dla wózków, to rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie niepełnosprawnych. W wielu budynkach dodatkowym rozwiązaniem dla takich ludzi są specjalne platformy, które pozwalają poruszać się bez konieczności forsowania schodów.

Cibes - niezawodne platformy dla niepełnosprawnych

Szwedzka firma Cibes zajmuje się produkcją oraz instalacją takich platform. Jest to znana na całym świecie marka, a jej produkty mają renomę niezawodnych (więcej o firmie znajdziesz na stronie dostawcy: http://www.windydlaniepelnosprawnych.com.pl/cibes). Cibes to producent platform trwałych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów i działających sprawnie oraz bezawaryjnie. Cibes dostarcza platformy dla niepełnosprawnych do budynków w niemal każdym zakątku świata. Szwedzka firma Cibes to lider rynku platform dla niepełnosprawnych.

Kategoria: Moje artykuły | Dodał: pozycjoner1 (02.17.2017)
Wyświetleń: 14 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0